Doplňky a servis - sítě

Sítě s límcem

Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo lepšího vzhledu sítě a její větší těsnosti. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě a na okně je prakticky neviditelná. Rám je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, imitaci dřeva nebo v RAL provedení. Montáž sítě je možno provádět z interiéru. Většinou se provádí pomocí hliníkových otočných háčků. 

Mezní rozměry sítě s límcem 

  • max. doporučená plocha  2,5 m2

Síťové dveře

Síťové dveře si v poslední době získaly velikou oblibu. Síťovina je taktéž vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna. Rám o rozměrech 53 x 20 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé nebo v RAL provedení. Rám je v rozích spojen vnitřními plastovými prvky. Síťové dveře lze namontovat se samozavíracími panty, ochrannou lištou proti prokopnutí a dalšími doplňky.

Mezní rozměry siťových dveří

  • max. doporučená šířka  120 cm
  • max. doporučená výška  240 cm

Samonavíjecí sítě

Samonavíjecí síť je možno, v době kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku. Je tím docíleno mnohem větší životnosti. Vodící lišty s kastlíkem jsou standardně dodávány v barvě bílé a hnědé. V případě požadavku je možno dodat v barvě RAL. V případě odsazení sítě od výplně je možnost dodat vynášecí uhelník 40 x 20 mm. K výrobku je možno dodat pro lepší uchycení magnetickou lištu.

Mezní rozměry samonavíjecích sití

  • Samonavíjecí sítě okenní max. plocha  2,5 m2 a min. šířka  60 cm
  • Samonavíjecí sítě dveřní max. plocha  3,0 m2