Prosklené stěny - posuvné PATIO LIFE

Patio Life usnadňuje život
Patio Life nově definuje pojem „zdvižně posuvné“ dveře. Nový systém posuvného kování, které je určeno pro dveře ze dřeva a dřevohliníku, Vám ušetří sílu vynaloženou na prvotní patiolifenadzvednutí křídla, bez níž by nebylo odsunutí křídel okovaných doposud používanými systémy kování možné. Manipulace resp. obsluha velkoplošných zdvižně-posuvných prvků ze dřeva nebo plastu s hmotností křídla do 300 kg se tak stává dětskou hrou.
Hlavní výhoda: těsnící prvky jsou ovládány pomocí pohybu kliky a kompletně tak zatěsňují dveře. Díky použití této inovační technologie dostává bydlení zcela jiný rozměr.
S příchodem Patio Life na trh končí nutné „vzpírání“ dveří. Nadzvedává se totiž jenom těsnění.
Jedinečná technika Patio Life tuto počáteční námahu spojenou s nadzvednutím křídla zcela eliminuje. Místo křídla je pohybem kliky totiž nadzvedáváno pouze těsnění, které při uzavírání křídlo opět utěsní.
Patio Life – spárové větrání bez vedlejších efektů
Pohledům skryté spárové větrání je rafinovaným a přitom nanejvýš komfortním řešením, které lze vytvořit otočením kliky o 180°. V této poloze kliky dojde k zasunutí těsnění na vrchní vodorovné hraně křídla a tímto způsobem je možné větrat, aniž by bylo narušeno uzavření výplně v jejich závěrových bodech a také aniž by mohlo docházet k průniku deště popř. hmyzu do interiéru. Přednost, kterou využijete především v rámci své delší nepřítomnosti.
Patio Life – bezbariérové bydlení
Konec možnému zakopnutí – na trh běžně dodávané podlahové prahy s sebou díky své konstrukci přinášejí možnost zakopnutí resp. klopýtnutí – zvláště pak pro malé děti a staré lidi. Pro vozíčkáře se pak stávají nepřekonatelnou bariérou.
Roto nabízí prostřednictvím Patio Life řešení tohoto problému – plastový podlahový práh s velkým tepelným odporem, který díky svému tvaru umožňuje realizovat bezbariérové bydlení v té nejkomfortnější variantě.
Patio Life – vysoká odolnost proti vloupání
Klikou ovládané uzavření vodorovných hran křídla. Díky této technické inovaci je zabezpečena vrchní i spodní vodorovná hrana křídla. K tomu navíc přispívají závěrové bezp. čepy na převodové straně křídla, jejichž počet se řídí podle výšky výplně, které zloději výrazně ztěžují vypáčení křídla. Patio Life však může nabídnout ještě víc – spárové větrání je zvenčí neviditelné. Posuvná okna a dveře tak při větrání zůstávají plnohodnotně uzavřena.
Další plus – Patio Life je možné kdykoliv a bez jakýchkoliv problémů vybavit magnetickým kontrolním systémem Roto MVS. Takový stupeň zabezpečení naleznete pouze u firmy Roto.
Patio Life (921 KB)